Wideokonferencje

Nieustanny rozwój technologii sprawia, że korzystamy z niej w coraz większym stopniu. W obecnych czasach, praca zdalna cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych firm. Bez wychodzenia z domu możemy także uczyć się języka, uczestniczyć w wykładach i kontaktować z Klientami -wystarczy nam do tego komputer z internetem.

Profesjonalny sprzęt audio i wideo

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, idziemy z duchem czasu i dajemy naszym Klientom to, czego potrzebują. W naszym sklepie dostępne są najlepsze kamery, które zapewniają doskonałą jakość obrazu i które można wygodnie przymocować do monitora, ale także telewizora lub po prostu ustawić na statywie. Model Cam340+ sprawdzi się, jeśli szukasz wielofunkcyjnego urządzenia, które jest proste w obsłudze. Natomiast Lumens VC-B10U to kamera z wbudowanymi dwoma mikrofonami, mająca doskonałe parametry i nie wymagająca instalowania dodatkowego oprogramowania.

Funkcjonalne rozwiązanie w dobrej cenie

Z naszą pomocą wyposażysz swoją firmę w profesjonalny sprzęt, który znacznie podniesie jakość prowadzonych spotkań oraz konferencji. O czysty i niezakłócony dźwięk pomoże Ci zadbać profesjonalny zestaw głośnomówiący Yamaha YC-200. Posiada on wielokierunkowy mikrofon, pełnozakresowy głośnik, a przy tym doskonale przetwarza dźwięk – redukując jednocześnie szum oraz echo. A dzięki temu, że posiada funkcję Bluetooth oraz wejście na USB, bez trudu podłączysz go do telefonu lub komputera. Ciekawą alternatywą jest również rozwiązanie typu all-in-one soundbar, które w zależności od modelu, sprawdzi się w małych, dużych, a nawet tych nietypowych salach konferencyjnych. Czułe mikrofony oraz redukujące szum głośniki sprawią, że każda rozmowa będzie komfortowa.

Wyposaż swoje biuro razem z nami!

Profesjonalny sprzęt, który oferujemy nie tylko ułatwi, ale również podniesie jakość wykonywanej pracy. Z jego pomocą w szybki i bezproblemowy sposób zorganizujesz konferencję, nawet na ostatnią chwilę. Taki zakup to doskonała inwestycja, która szybko się zwróci i z pewnością wywoła zadowolenie wśród pracowników.

Cyfrowe systemy konferencyjne

Profesjonalne systemy konferencyjne do komunikacji audio-video zapewniają zaawansowane funkcjonalności i wszechstronne zastosowanie. Dzięki szybkiemu montażowi typu plug-and-play są doskonałymi rozwiązaniami dla małych i średnich sal konferencyjnych (np. w hotelach, lokalnych centrach biznesowych, sądach).

przykładowe rozwiązania
ZESTAW (7-20 osób)

MONITOR AVTEK TOUCHSCREEN 5 CONNECT+ 65”

ZESTAW AVER VC520+

OPROGRAMOWANIE

TWÓJ LAPTOP

ZESTAW (4-7 osób)

MONITOR LG 55UL3E

AUDIO YAMAHA YVC-200

KAMERA LUMENS VC-B10U

OPROGRAMOWANIE

TWÓJ LAPTOP

Kamera?

Cam340+ to minimalistyczne rozwiązanie, które oferuje maksimum możliwości – idealnie do montażu na ramie TV, monitora lub na statywie. Wbudowana szerokokątna kamera rejestruje obraz w rozdzielczości 4K, a czuły mikrofon dedykowany jest do spotkań biznesowych. Zaletą jest również prosta obsługa – wystarczy jeden kabel (pełne wsparcie dla USB 3.0), który należy podłączyć do komputera, aby uzyskać świetnej jakości obraz i dźwięk.

Lumens VC-B10U to kamera z dwoma wbudowanymi mikrofonami oraz wygodnym uchwytem umożliwiającym montaż na ramie monitora. Wystarczy podłączyć urządzenie poprzez złącze USB i uruchomić aplikację do wideokonferencji.

Rozwiązanie all-in-one typu soundbar?

VB342+ idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o nietypowym układzie. W jednym urządzeniu znajdziemy szerokokątną kamerę z funkcjonalnością PTZ, 2 czułe mikrofony oraz głośniki dostosowane do spotkań biznesowych.

Yamaha CS-700AV to idealny zestaw do wideokonferencji dla małych i średnich sal konferencyjnych. System Yamaha wyposażony w dokonałej jakości audio – cztery wysokiej klasy głośniki oraz cztery mikrofony kierunkowe. Za obraz odpowiada szerokokątna kamera o polu widzenia 120 stopni. Rozwiązanie to jest również wyposażone w możliwość udostepniania pulpitu osoby prezentującej.

Może zestaw głośnomówiący?

Yamaha YVC-200 to osobisty zestaw głośnomówiący USB/Bluetooth z wbudowaną baterią. Idealnie zastąpi zintegrowane w laptopie głośniki i mikrofon, oferując rozwiązanie zoptymalizowane do odtwarzania i nagrywania mowy w promieniu 360 stopni i odległości nawet do 2 metrów.

Zestawy do wideokonferencji

Systemy do wideokonferencji AVer to najnowocześniejsze rozwiązania na rynku przeznaczone do komunikacji biznesowej. Przekrój oferty pozwala na dopasowanie rozwiązania do wymogów użytkownika, np. wymiarów i przeznaczenia sali.

przykładowe rozwiązania

AVer VC520 Pro

VC520 Pro jest wyposażony w 12-krotny zoom optyczny i zestaw głośnomówiący. Wystarczy podłączyć urządzenie do PC i rozpocząć wideokonferencję. Profesjonalny system konferencyjny do średnich i dużych pomieszczeń.

 

Oprogramowanie do wideokonferencji

Aplikacja Vidyo zainstalowana na laptopie lub komputerze w sali konferencyjnej idealnie spisuje się we współpracy z profesjonalnymi akcesoriami do wideokonferencji - kamerami oraz mikrofonami.

Vidyo to usługa chmurowa (z opcją instalacji on-premise), która umożliwia błyskawiczne wdrożenie bez kompromisu dla jakości. Do komunikacji może służyć komputer z systemem Windows, MacOS, Linux czy urządzenie mobilne oparte o Android lub iOS. Co więcej użytkownicy zewnętrzni mogą łączyć się sesją wideokonferencyjną bez potrzeby instalowania aplikacji! Wystarczy wysłać link z zaproszeniem, a każdy uczestnik, który go otrzyma może połączyć się przez przeglądarkę!

AVTEK TOUCHSCREEN 5 LITE

TouchScreen 5 Lite to seria uniwersalnych monitorów interaktywnych marki Avtek, wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje: ekran o wysokiej
rozdzielczości, system Android wraz z przydatnymi aplikacjami, slot do montażu komputera OPS oraz podstawowy zestaw portów do podłączenia
zewnętrznych urządzeń, np. komputera. Seria ta idealnie zda egzamin w edukacji, gdzie stanie się multimedialnym centrum nauki w sali lekcyjnej,
umożliwiającym interakcję z wyświetlaną treścią. Lite sprawdzi się również jako interaktywna alternatywa dla zwykłego TV lub projektora w sali
konferencyjnej.

Dostępny w rozmiarach: 55”, 65”, 75”, 86” 

AVTEK TOUCHSCREEN 5 CONNECT+

Seria Avtek TouchScreen 5 Connect+ to ulepszona wersja modelu TouchScreen 5 Connect oferująca jeszcze większą wszechstronność. Nowa wersja modułu Android z systemem w wersji 8.0 wyświetla rozdzielczość 4K oraz pozwala na zainstalowanie jeszcze większej ilości wymagających aplikacji. Model ten jest wyposażony w technologię optical bonding, która znacznie zwiększa komfort pisania oraz nanoszenia notatek, co w połączeniu z niewiarygodnie płynnym odczytywaniem dotyku przenosi wrażenia z użytkowania ekranu dotykowego na zupełnie nowy poziom.

Dostępny w rozmiarach: 65”, 75”, 86”

AVTEK TOUCHSCREEN 5 BUSINESS

Monitory Avtek TouchScreen 5 Businnes to seria stworzona dla małych i średnich sal konferencyjnych, oferująca nowoczesny, pozbawiony wystających ramek design. Dotyk użytkownika jest rozpoznawany przez panel pojemnościowy – nowoczesną, inteligentną technologię, która zapewnia nie tylko najbardziej naturalne odwzorowanie dotyku, ale też potrafi rozpoznawać przedmioty na powierzchni ekranu.

Dostępny w rozmiarach: 55”, 65”

MONITORY LG SERIA UL3E

Seria UL3E, wyróżniająca się dużym ekranem Ultra HD, usprawni działalność biznesową w każdym miejscu. Kolory zawsze są żywe, a obraz szczegółowy, co zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne.

Dostępny w rozmiarach: 49”, 55”, 65”, 75”

Nowoczesne rozwiązania
dla każdej firmy!

Chcesz więcej informacji?
Nie wiesz, który sprzęt będzie odpowiedni dla Twojej firmy?

wypełnij formularz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest P.H.U. Bikop z siedzibą w Gdańsku przy ul. Derdowskiego 7, 80-319.
Dziękujemy za wysłaną wiadomość! Niedługo się skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Formularz