Interaktywny flipchart Samsung FLIP

Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych tablic suchościeralnych, umożliwia bowiem o wiele bardziej efektywną pracę i pozwala tworzyć obszerne notatki. Flipchart Samsung FLIP na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła tablica, jednak ma on o wiele więcej funkcji.

Jedną z nich jest możliwość łączenia się z urządzeniami zewnętrznymi, dzięki której inni użytkownicy mają widok na to, co dzieje się na tablicy. Co więcej, notatki można również zapisywać lub kopiować, o ile osoba tworząca treści wyrazi na to zgodę. Flipchart Samsung charakteryzuje intuicyjna obsługa, po konfiguracji urządzenia z interfejsem możesz zacząć korzystać z tablicy, a także eksportować lub importować pliki.

Urządzenie to doskonale sprawdzi się do pracy w biurach, a także wielu innych miejscach, np. podczas konferencji, prelekcji oraz innych spotkań, na których chcemy coś przedstawić zebranym współpracownikom. Taka tablica to doskonała inwestycja, która szybko się zwróci i znacznie ułatwi codzienną pracę. Sprawdź nasza ofertę i przekonaj się sam!

Zmień każdą przestrzeń w miejsce spotkań
– nowoczesne rozwiązanie

Wybrane dane techniczne

Pamięć
8 GB wewnętrznej pamięci
Wyświetlacz
Duży 55' ekran
Akcelerometr
Interfejs UX samoczynnie dostosowuje się do orientacji poziomej lub pionowej ekranu Flip.
Czujnik zbliżeniowy
Zbliżenie się użytkownika do ekranu powoduje automatyczne uruchomienie się Flipa.
Halotron
Włączenie ekranu odbywa się natychmiast po wyjęciu rysika z uchwytu.

Dlaczego warto wybrać Samsung FL!P?

Rysuj, pisz, inspiruj innych!

Korzystaj z odręcznego, płynnego pisania w uniwersalnym formacie cyfrowym, który posiada szeroką gamę kolorów, stylów i grubości rysika. Urządzenie pozwala pisać czterem osobom jednocześnie. Do pisania możesz wykorzystać dołączony do zestawu rysik lub inny przedmiot.

Wyświetlaj i korzystaj razem z innymi!

Samsung Flip pomoże Tobie i Twojemu zespołowi tworzyć wspólne notatki w przeróżnych formatach. Możecie się nimi dzielić zachowując optymalną jakość wyświetlania.

Profesjonalna prezentacja Twojej pracy!

Postaw na komfort pracy – dostosuj prezentację do warunków. Urządzenie Flip wyposażone jest w wygodny tryb obracania i ergonomiczny stojak, dzięki czemu łatwo używać go w pionie lub poziomie, zależnie od potrzeb. Ponad to możesz łatwo zapisywać treść rozmów i inne istotne informacje w pamięci urządzenia.

Wiele możliwości połączenia!

Samsung Flip posiada wiele opcji, które pozwalają na w pełni zsynchronizowaną łączność, tworząc przy tym przyjazne środowisko pracy dla użytkownika. Możesz sparować urządzenia osobiste z ekranem głównym, by wyświetlać i udostępniać notatki oraz treści.

Więcej informacji
w broszurze

Zamów lub umów się na wizytę i sprawdź jak działa interaktywny flipchart!

Tel.: 58 340 40 16 lub 58 340 40 00
Mail: bikop@bikop.pl

Zainteresowany zakupem?
Masz więcej pytań?

wypełnij formularz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest P.H.U. Bikop z siedzibą w Gdańsku przy ul. Derdowskiego 7, 80-319.
Dziękujemy za wysłaną wiadomość! Niedługo się skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Formularz