Interaktywny flipchart Samsung Flip 2

Samsung Flip to innowacyjny cyfrowy ekran, który pomaga prowadzić o wiele bardziej produktywną i efektywną współpracę biznesową. Interaktywny wyświetlacz pomoże Twojemu zespołowi sprawniej i efektywniej pracować. Spotkania biznesowe możesz przeprowadzać w dowolnym miejscu i czasie.

Dostępny w dwóch rozmiarach przekątnych
– 55” i 65”

Cechy i funkcje

Łączność
Wygodne połączenie z urządzeniami osobistymi (smartfon, laptop, tablet itp.)
Jednoczesna praca
Na urządzeniu mogą pisać nawet cztery osoby jednocześnie
Wbudowana przeglądarka
Wbudowana przeglądarka stron internetowych oraz Office 365 – zdalny dostęp do plików, folderów i aplikacji
Przesyłanie obrazu
Bezprzewodowe wyświetlanie obrazu Samsung Flip 2 na zewnętrznych ekranach

Dlaczego warto wybrać Samsung Flip 2?

Tryb długopisu i pędzla

Tryb długopisu umożliwia płynne pisanie odręczne jak na kartce papieru. Samsung Flip 2 rozpoznaje również wiele różnych grubości pędzla, umożliwiając tworzenie dzieł jednym jego pociągnięciem. Co ważne, bez problemu usuniesz notatki czy rysunki przeciągając po ekranie palcem lub dłonią.

Łatwe użytkowanie

Samsung Flip 2 pozwala nanieść notatki na każde tło, a także łatwo wybierać, przenosić, przycinać i edytować dowolne obrazy. Dodatkowo, dzięki wbudowanym szablonom możesz na nim stworzyć kalendarz, harmonogram, notatnik itd. Poufne informacje nie wpadną w niepowołane ręce, dzięki usprawnionemu systemowi blokowania.

Profesjonalna prezentacja Twojej pracy

Możesz w czasie rzeczywistym przesyłać treści widoczne na Samsung Flip 2 na inny duży wyświetlacz, korzystając z sieci Wi-Fi lub wyjścia HDMI. Po zakończeniu spotkania roześlij jego podsumowanie bez konieczności robienia odręcznych notatek.

Wiele możliwości połączenia

Szeroka gama łączności: USB, HDMI, NFC i screen sharing. Opcje te umożliwiają efektywną współpracę i zapewniają doskonałą łączność z urządzeniami zewnętrznymi. Funkcja Touch out pozwala zsynchronizować urządzenia osobiste z Samsung Flip 2. Dzięki temu zyskujesz możliwość udostępniania i kontrolowania treści w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji
w broszurze

Zamów lub umów się na wizytę i sprawdź jak działa interaktywny flipchart!

Tel.: 58 340 40 16 lub 58 340 40 00
Mail: bikop@bikop.pl

Zainteresowany zakupem?
Masz więcej pytań?

wypełnij formularz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest P.H.U. Bikop z siedzibą w Gdańsku przy ul. Derdowskiego 7, 80-319.
Dziękujemy za wysłaną wiadomość! Niedługo się skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Formularz