Rozwiązania interaktywne

Rozwiązania interaktywne są coraz częściej wykorzystywane w firmach.
Zastanawiasz się jak nowoczesna technologia i sprzęt multimedialny może pomóc
w Twoim biznesie? Być może nawet nie spodziewasz się, że istnieje rozwiązanie,
które ułatwi funkcjonowanie Twojego biura. Jeśli nie wiesz, jaki sprzęt przyda
się w Twojej firmie albo masz problem z wyborem, to dobrze trafiłeś!
Zgłoś się do nas, a my pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie!

Spotkanie biznesowe

Spotkanie z kontrahentem? Burza mózgów z zespołem? Szkolenie dla pracowników?

Popraw jakość spotkań i komfort prezentacji! Te rozwiązania mogą okazać się niezbędne podczas spotkania biznesowego, prezentacji,
czy szkolenia. Innowacyjny sprzęt z pewnością ułatwi zadanie prezentującym, a na kontrahentach zrobi dobre wrażenie. Podczas zebrań uprości komunikację zespołowi i zwiększy efektywność pracy!

przykładowe rozwiązania
GABINET

Monitor

Komputer

System i przystawki USB (2x) do bezprzewodowej prezentacji

System do wideokonferencji

SALA KONFERENCYJNA

Projektor

Ekran

Moduł i przystawki USB (4) do bezprzewodowej prezentacji

System do wideokonferencji

Mikrofonogłośnik

System do sterowania

Nowoczesna prezentacja?

W oparciu o monitory interaktywne z wbudowanym komputerem stworzysz miejsce pozwalające na wygodną prezentację, z możliwością nanoszenia zmian, pracy na plikach współdzielonych w chmurze,
jak i na notatki na elektronicznej tablicy.

Często zmieniasz miejsce prezentacji?

Samsung Flip, czyli interaktywny flipchart umożliwia wyświetlanie prezentacji, a także modyfikowanie treści bezpośrednio na ekranie. Zamień każde miejsce w salę spotkań! Flip posiada wygodny tryb obracania, a przenośny stojak na kółkach pozwala zorganizować spotkanie w dowolnym miejscu.

Większa sala?

Nowoczesne projektory multimedialne pozwolą Ci na wyświetlanie obrazu o wielkiej przekątnej w jakości zapewniającej komfortową pracę dla dużego zespołu!

Koniec z plączącymi się kablami!

W połączeniu z rozwiązaniami Avtek Share lub NovoConnect pozwolisz uczestnikom spotkania na bezprzewodowe wyświetlanie na monitorze lub ekranie ich własnych dokumentów z laptopów czy telefonów.

Za dużo włączników, marnujesz swój czas?

System sterowania salą np. Neets pozwoli Ci na przygotowanie sali do prezentacji jednym kliknięciem! Uruchomi klimatyzację, zamknie okna, rozwinie ekran, włączy niezbędne urządzenia.

Spotkanie z klientem, a sala konferencyjna zajęta?

Rozwiązaniem Twoich problemów może być system rezerwacji sal np. Joan czy Urve. Narzędzia te, w połączeniu z niemal dowolnym kalendarzem (np. MS Exchange, Lotus, Office 365, Google Calendar), stworzą intuicyjny system rezerwacji sal wraz z czytelnym systemem informacyjnym przy każdej z nich.

Wideokonferencje

Twoja firma ma kilka oddziałów? Masz zespoły pracujące w terenie? Wspólne spotkania wiążą się z dojazdami i stratą czasu?

Postaw na wideokonferencje! Dopasuj spotkania online do własnych potrzeb. Jeśli Twoi pracownicy pracują w terenie, w różnych miejscach rozwiązaniem będą wideokonferencje w oparciu o rozwiązania chmurowe, czyli Zoom czy Skype dla Biznesu. Jeżeli Twoja firma ma kilka biur, a wspólna praca jest codziennością, to postaw na wideokonferencje sprzętowe, a odległość nie będzie problemem.

przykładowe rozwiązania
BIURO + EKIPY MOBILNE

Gabinet:

Monitor

Komputer

Zestaw do wideokonferencji

Mobilni

Zestaw do wideokonferencji

BIURO + ODDZIAŁY

Sala Konferencyjna

Monitor

Komputer

Zestaw do wideokonferencji

Oddziały

Monitor

Zestaw do wideokonferencji lub komputer

SALE KONFERENCYJNE W CENTRALI I ODDZIAŁACH

Centrala

Projektor

Ekran

Zestaw do wideokonferencji

Oddziały

Monitor

Zestaw do wideokonferencji lub komputer

Praca zdalna?

Podłączając zestawy wideokonferencyjne odległość między użytkownikami nie gra roli! Stabilność połączenia audio i wideo, szyfrowanie transmisji, możliwość pracy na wspólnych dokumentach, zdalne prowadzenie prezentacji – możliwości są nieograniczone! Wasze spotkania zyskają nowy poziom, praca w jednym wspólnym miejscu!

Prezentacja obrazu

Reklama celowana? Punkt informacyjny? Multimedialny banner reklamowy?

Sprawdź rozwiązanie, które pozwala na łatwe zarządzanie i kontrolowanie wyświetlanych informacji. Rozbudowane funkcje pozwalają na pobieranie danych w trybie rzeczywistym, niemal dowolną możliwość zmian online, ustalanie czasu i treści do publikacji. Zapewniają działanie zgodnie z ustalonym harmonogramem nawet w przypadku awarii sieci internetowej. Przedstawianie materiałów multimedialnych ułatwić może seria profesjonalnych monitorów LG Digital Signage, które przygotowane są do pracy ciągłej w trybie 24/7. Dzięki wysokiej jasności i powłoce ochronnej zapewniają czytelność prezentowanych treści niezależnie od warunków otoczenia.

Kłopotliwe wyświetlanie treści?

Istnieją rozwiązania ułatwiające odtwarzanie materiałów multimedialnych np. NovoDS. Dzięki zdalnemu zarządzaniu kontrolujesz to, co w danej chwili udostępnia każde z urządzeń, którym zawiadujesz. Wszechstronność urządzeń zapewnia możliwość wyświetlenia dowolnych informacji zgodnie z potrzebami i ustalonym harmonogramem.

Dobrze dobrany sprzęt multimedialny
to ułatwienie dla Twojej firmy!

Jesteś zainteresowany zakupem?
Nie znalazłeś sprzętu, którego szukasz?

wypełnij formularz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest P.H.U. Bikop z siedzibą w Gdańsku przy ul. Derdowskiego 7, 80-319.
Dziękujemy za wysłaną wiadomość! Niedługo się skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Formularz