Dzierżawa i sprzedaż urządzeń biurowych dla firm

Celem naszej działalności – poza sprzedażą urządzeń do użytku w środowisku pracy – jest także rozwiązywanie problemów związanych z szeroko pojętą problematyką druku w firmie. Chcemy ułatwiać korzystanie ze sprzętu takiego jak drukarki i skanery biznesowe, umożliwiającego wykonanie obowiązków służbowych, a także wyręczyć klientów z problemów związanych z serwisem czy materiałami eksploatacyjnymi. Proponujemy dlatego w ramach naszej oferty dzierżawę urządzeń biurowych, w tym wynajem drukarek dla firm.

Zapewniamy wsparcie przedsiębiorcom, oferując przydatny w firmie sprzęt multimedialny, dzierżawę urządzeń drukujących oraz wielofunkcyjnych i innego rodzaju sprzętu biurowego. Chętnie doradzimy naszym przedsiębiorcom w doborze odpowiednich modeli sprzętu, zaopatrzonych w funkcje najlepiej odpowiadające profilowi działalności firmy i potrzebom poszczególnych działów w przedsiębiorstwie. Podpowiemy przy doborze drukarek i skanerów biznesowych oraz innych urządzeń biurowych. Już teraz możesz sprawdzić nasze rozwiązania dla firm.

01

01. Drukarki i skanery biznesowe

Drukarki laserowe, urządzenia wielofunkcyjne, plotery, duplikaty cyfrowe oraz skanery. Oferujemy profesjonalny dobór biznesowych urządzeń drukujących dopasowany do profilu Twojej firmy.

02

02. Dzierżawa urządzeń drukujących

Dzierżawa urządzeń drukujących to przydatna usługa dla firm
na długi i krótki okres. Nowoczesny sprzęt bez konieczności zakupu, brak problemu z serwisem i materiałami eksploatacyjnymi.

03

03. Dzierżawa urządzeń biurowych

Czasami sprzęt w biurze bardziej opłaca się wydzierżawić niż kupić. W naszej ofercie znajdują się w przydatne w biurze niszczarki dokumentów, laptopy, skanery, monitory, kopertownice i inny sprzęt biurowy.

04

04. Rozwiązania interaktywne

Szeroka gama sprzętu multimedialnego i akcesoriów ułatwiających pracę, prezentacje i organizację: monitory, ekrany, tablice interaktywne, projektory i inne. Rozwiązania dla firm, czyli wyposażenie biura oraz sal konferencyjnych w sprzęt zgodny z nowoczesnymi trendami.

05

05. Zarządzanie drukiem i elektroniczny obieg dokumentów

Dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań dotyczących wydruków zoptymalizujesz wykorzystanie urządzeń drukujących, zaoszczędzisz pieniądze i poprawisz wydajność pracy w biurze.

06

06. BikopPrintManager

BikopPrintManager to rozwiązanie, które zapewnia kontrolę nad urządzeniami drukującymi. Pozwala na dostęp do danych na temat ilości wydrukowanych stron, poziomu materiałów eksploatacyjnych i stanu technicznego maszyn. Pełna kontrola nad urządzeniami w jednym miejscu! Rozwiązanie to ułatwia zarządzanie flotą maszyn i zapobiega ewentualnemu przestojowi pracy.

07

07. Serwis urządzeń i wsparcie IT

Kompleksowe rozwiązywanie problemów ze sprzętem biurowym. Profesjonalny serwis urządzeń drukujących oraz niszczarek, a także wsparcie techniczne i informatyczne.

08

08. Interaktywny flipchart Samsung Flip 2

Samsung Flip to innowacyjny cyfrowy ekran, który pomaga prowadzić o wiele bardziej produktywną i efektywną współpracę biznesową. Interaktywny wyświetlacz pomoże Twojemu zespołowi sprawniej i efektywniej pracować. Spotkania biznesowe możesz przeprowadzać w dowolnym miejscu i czasie.

09

09. Automatyczny laminator GBC Foton 30

Prosty w użyciu laminator Foton 30 idealnie sprawdzi się podczas codziennych zadań związanych z laminacją dużej ilości dokumentów. Znajduje zastosowanie również przy ręcznej laminacji nietypowych rozmiarów, aż do formatu A3.

010

010. Oczyszczacze powietrza Leitz TruSens

TruSens to oczyszczacz powietrza, który monitoruje powietrze w całym pomieszczeniu. Oddychaj czystszym powietrzem dzięki nowoczesnemu oczyszczaczowi powietrza, który łączy w sobie naukę, technologię i styl.