O firmie

Nasze doświadczenie zdobyte przez wieloletnią działalność na rynku urządzeń biurowych i sprzętu IT pozwala nam na lepsze spełnianie potrzeb i wymagań naszych klientów. Z każdym kolejnym rokiem rozwijamy naszą działalność zgodnie z nowoczesnymi możliwościami, a naszym priorytetem jest świadczenie profesjonalnych usług i tworzenie jak najlepszych rozwiązań.

Trochę historii

Bikop jest firmą rodzinną, a jej historia sięga 1987 roku. Od początku były to usługi małej poligrafii, oraz serwis kopiarek. przez kolejne 30 lat firma rozwijała się i poszerzała swoją działalność. Podstawą była głównie sprzedaż i dzierżawa urządzeń drukujących, z czasem sukcesywnie dochodziły kolejne produkty oraz usługi. Wraz z upływem czasu powiększał się również zespół, dziś w naszej firmie pracuje ponad 20 osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę.

Nawiązaliśmy współpracę z: Ricoh, Xerox, Brother, HP, Samsung, Sharp oraz ACCO, HSM i 2×3.

 

Trochę historii

Nie tylko drukarki

Działamy na rynku urządzeń biurowych i obsługi IT. Trzon naszej firmy stanowi szeroko pojęte zarządzanie dokumentem. Oferujemy również usługi, takie jak dzierżawa urządzeń, obsługa informatyczna oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W ofercie posiadamy również akcesoria i sprzęt biurowy,
w tym prezentacyjny i audiowizualny.

Dzięki współpracy serwisowej z partnerami świadczymy serwis techniczny i IT na terenie całej Polski.

Nie tylko drukarki

Siedziba

Nasza siedziba mieści w samym centrum Trójmiasta w Gdańsku Oliwie
przy ulicy Derdowskiego 7

W budynku zlokalizowaliśmy świetnie wyposażony magazyn, duży salon wystawowy oraz sprawnie działające zaplecze serwisowo-logistyczne.

Siedziba

Lokalizacja

Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Zaletą miejsca naszej firmy, poza usytuowaniem w centralnej części aglomeracji trójmiejskiej jest bliskie położenie ośrodka biznesowego i biurowców Olivia Business Centre
oraz Alchemii.

Znakomita lokalizacja pozwala na szybką reakcję serwisu
i ułatwia dojazd naszym Klientom i dostawcom.

 

Lokalizacja

Doświadczenie i nowoczesność

Ideą naszej firmy jest pójście o krok dalej niż sama sprzedaż urządzeń. Chcemy przybliżać klientom możliwości, jakie w XXI wieku może dać urządzenie drukujące. Chcemy dzielić się również naszą wiedzą dotyczącą wdrażania nowoczesnych technologii w biznesie. Dbamy o to, aby rozwiązanie było dopasowane do potrzeb klienta oraz w jak największym stopniu ułatwiało zarówno pracę, jak i obsługę urządzeń.

Doświadczenie i wiedza naszych pracowników w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu.