Epson WorkForce Enterprise

Korzyści z jednorodnej jakości obrazu przy wyjątkowo szybkich prędkościach do 100 str./min. Nasze ekologiczne, wielofunkcyjne drukarki WorkForce Enterprise zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i zaawansowaną zgodność oprogramowania oraz wyjątkową niezawodność i wydajność za każdym razem.

Zrównoważone, szybkie drukowanie


Niezawodność
Drukarki z serii WorkForce Enterprise zużywają mniej materiałów eksploatacyjnych i wymagają mniej czynności związanych z konserwacją i obsługą, co oznacza krótsze przestoje i większą łatwość obsługi.

Wydajność
Wydruk z prędkością wynoszącą nawet 60 stron na minutę oraz bardzo szybkie skanowanie dwustronne. Skorzystaj z krótszego do półtora razy czasu drukowania pierwszej strony oraz dwa i pół razy szybszego wydruku kilku typowych stron biznesowych w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi i kopiarkami.

Zrównoważony rozwój
W serii Workforce Enterprise AM-C zastosowano technologię niewymagającą użycia ciepła firmy Epson, która zapewnia wymierne korzyści dla środowiska – oszczędza energię, zmniejsza zużycie materiałów eksploatacyjnych i obniża koszty operacyjne.

Ochrona danych
Szyfrowanie dysku twardego, bezpieczne usuwanie danych z dysku twardego, Trusted Platform Module (TPM) i szyfrowanie hasłem

Ochrona urządzenia
Weryfikacja podpisu oprogramowania sprzętowego, zabezpieczenia podczas rozruchu, a także wykrywanie złośliwego oprogramowania oraz włamań podczas pracy urządzenia

Kontrola dostępu
Uwierzytelnianie użytkowników, ograniczenia funkcji i dzienniki inspekcji

Ochrona dokumentów
Drukowanie i skanowanie po uwierzytelnieniu oraz logowanie zadań

Ochrona komunikacji
Protokoły IPsec, SNMPv3 i nowy TLS1.3

Elastyczność pracy
Drukarki można skonfigurować pod kątem konkretnych potrzeb firmy, korzystając z wielu opcjonalnych funkcji.

 Tu wpisz krótki opis obrazka

Nowa seria Epson WorkForce Enterprise AM-C

Łatwiejsza obsługa w Twoim biurze
Ulepszony graficzny interfejs użytkownika

Nowy interfejs użytkownika z ekranem dotykowym o przekątnej 10,1 cala zapewnia lepsze dostosowanie, prostszą obsługę i bardziej wydajne przepływy pracy.

Ikony z możliwością dostosowania
Można wybrać spośród trzech rozmiarów, zmienić układ według własnych preferencji i dostosować tło.
 Tu wpisz krótki opis obrazka

Nowe ustawienia użytkownika
Umożliwia obsługę za pomocą szybkich przycisków, łatwe drukowanie i skanowanie z ekranu głównego oraz wydajne kopiowanie i skanowanie dokumentów.
 Tu wpisz krótki opis obrazka

Tryb jasny i ciemny
Dostępne są jasne i ciemne motywy kolorystyczne.

 Tu wpisz krótki opis obrazka

Doskonała wydajność przez cały czas

W przypadku tych urządzeń jakość wykracza daleko poza samą drukarkę. Oferują one bowiem różnorodne opcje wykańczania po zakończeniu drukowania.

Cichy i niewykorzystujący ciepła moduł do zszywania lub tworzenia broszur zapewnia zszywanie narożne do 50 arkuszy i tworzy dokumenty składające się z 3000 arkuszy (broszury) lub 4000 arkuszy (dokumenty zszywane).

Finiszer broszur, obsługujący układanie z przesunięciem, może także tworzyć 20-arkuszowe, zszywane zeszytowo dokumenty i składać 3 arkusze na pół lub potrójnie.

Wbudowany moduł wykańczający może układać, przesuwać i zszywać dokumenty w 3 różnych pozycjach. Obsługuje też opcjonalny 2- lub 4-otworowy dziurkacz.

 Tu wpisz krótki opis obrazka

Heat-Free Technology

Technologia niewymagająca użycia ciepła kształtuje przyszłość druku

Przejście z drukarek laserowych na drukarki niewymagające użycia ciepła pozwala zredukować zużycie energii i ograniczyć szkodliwy wpływ drukowania na środowisko.

Seria WorkForce Enterprise:

Gama produktów Epson WorkForce Enterprise:

AM-C4000 Zobacz broszurę AM-C5000 Zobacz broszurę AM-C6000 Zobacz broszurę

Rozwiązania, które zwiększają wartość, usprawniają procesy i zwiększają przepływ pracy

Zarządzanie wysyłaniem dokumentów

Rozwiązania z zakresu wysyłania dokumentów, które oferujemy my i nasi partnerzy, zwiększają produktywność i jednocześnie tworzą bezpieczne środowisko drukowania, skanowania i kopiowania, w którym zasoby firmy są chronione. Chronią one urządzenia użytkowników przed nieupoważnionym użyciem, a ponadto zapewniają większą kontrolę nad kosztami drukowania dzięki możliwości drukowania w trybie „pull”, które zmniejsza zużycie papieru w przypadku nieodebranych wydruków.

Zarządzanie flotą

Dzięki naszym rozwiązaniom do zarządzania flotą firmy mogą zachować kontrolę nad wszystkimi swoimi drukarkami i skanerami, a dzięki automatycznemu przesyłaniu danych mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, wydłużyć okres eksploatacji i utrzymać produktywność.

Zdalna obsługa i wsparcie

Zmniejsz koszty serwisowania, korzystając z naszego chmurowego systemu monitorowania urządzeń i zarządzania nimi, który umożliwia zdalne przeprowadzanie dokładnej diagnostyki. To bezpieczne i łatwe w integracji rozwiązanie, które zwiększa zadowolenie klientów dzięki krótszym czasom odpowiedzi, rzadszym wizytom serwisantów i większemu odsetkowi skutecznych napraw za pierwszym razem. Śledź i kontroluj użytkowanie urządzeń i zminimalizuj czas przestoju drukarki.

Przechwytywanie dokumentów i zarządzanie nimi

Zamień informacje fizyczne w łatwą w obsłudze postać cyfrową, zapewniającą większe bezpieczeństwo danych Twojej firmy. Zobacz rozwiązania przechwytywania dokumentów, które płynnie integrują się z naszymi urządzeniami.

Drukowanie z urządzeń mobilnych i w chmurze

Oferowane przez firmę Epson usługi druku mobilnego i w chmurze umożliwiają użytkownikom drukowanie i skanowanie dokumentów ze smartfona i tabletu, gdy są w biurze i w drodze.

Epson Open Platform

Użytkownicy zyskują pełną kontrolę nad procesami drukowania dzięki aplikacji internetowej, która pozwala lepiej dostosowywać drukarkę do konkretnych, zmieniających się wraz z rozwojem korporacyjnych systemów IT wymogów biznesowych. Rozwiązania ISV innych firm są zgodne z urządzeniami Epson Open Platform.


Epson WorkForce Enterprise AM-C4000
Zobacz broszurę >

Epson WorkForce Enterprise AM-C5000
Zobacz broszurę >

Epson WorkForce Enterprise AM-C6000
Zobacz broszurę >

Jesteś zainteresowany ofertą?
Masz więcej pytań?

wypełnij formularz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest P.H.U. Bikop z siedzibą w Gdańsku przy ul. Derdowskiego 7, 80-319.
Dziękujemy za wysłaną wiadomość! Niedługo się skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Formularz