Aktualności

Sprzęt biurowy do pracy w domu #WorkAtHome

Praca została przeniesiona do domu… ale jak poradzić sobie bez sprzętu, który zwykle mamy do dyspozycji w biurze? Poniżej polecamy urządzenia drukujące, niszczarki i akcesoria biurowe, w które warto się zaopatrzyć. Nie są to propozycje jedynie do domowego biura, ale również dla firm, które chcą poszerzyć swoje biurowe zaplecze.

 

DRUKOWANIE I SKANOWANIE:

Z kategorii urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych (drukujących na czarno-biało) do pracy w domu polecamy dwa modele firmy Xerox: Xerox B215V_DNI  (kompaktowe urządzenie z funkcją skanowania, faksem oraz dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 3.5 cala). Przy większych nakładach lepiej sprawdzi się Xerox WorkCentre 3345V_DNI. Model drukuje szybko, posiada funkcję dwustronnego drukowania, skanowania oraz duży toner startowy i niskie koszty eksploatacji.

 

DRUKOWANIE:

Jeśli istotna jest tylko funkcja drukowania, do pracy w domu oferujemy drukarki monochromatyczne Samsung: SL-M4020ND oraz SL-M3820ND. Ich największe zalety to szybki, bezawaryjny druk, duży toner startowy (do 3000 stron) oraz niskie koszty eksploatacji. Przy niższych nakładach, polecamy tańszy model – Ricoh SP 450DN. Gdy obowiązkowy jest druk kolorowy, najlepiej sprawdzi się drukarka laserowa kolorowa Lexmark C2535dw kod 42cc170

 

 

NISZCZENIE DOKUMENTÓW:

Do pracy w domu polecamy też niszczarki. W naszym sklepie internetowym znajdują się niszczarki automatyczne, m.in. Rexel Shredder Auto + 60X. Model ten posiada automatyczny podajnik, do którego można włożyć do 60 kartek, a niszczarka sama je pobierze i zniszczy, bez konieczności ingerencji człowieka. Jeśli preferują zaś Państwo tradycyjne niszczarki ręczne, w ofercie posiadamy modele dwóch Producentów: Rexel: ProStyle+ 12 (2102563EU)Duo (2102560EU) , a także HSM: Shredstar X6pro (1046111), Shredstar X8 (1044121) Wszystkie te niszczarki niszczą dokumenty wzdłuż i wszerz (na ścinki), zatem ich odtworzenie jest praktycznie niemożliwe.

 

AKCESORIA BIUROWE I ERGONOMIA:

Ostatnia kategoria to akcesoria biurowe i ergonomia. W naszej ofercie w atrakcyjnych cenach, znajdą Państwo m.in. zszywacz elektryczny Rapid Fixativ 20EX, który zszywa do 20 kartek lub podnóżki firmy Kensington: SoleMassage (56155eu)  lub SoleSaver Footrest kod (56152)

#StayAtHome

Powyższe produkty oraz więcej sprzętu znajduje się w sklepie internetowym :  >KLIKNIJ<
Jeśli chcą Państwo dobrać sprzęt, lub mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu telefoniczny z działem handlowym 58 340 40 16 lub mailowo bikop@bikop.pl