Rozwiązania dla firm

Celem naszej działalności poza sprzedażą urządzeń jest także rozwiązywanie problemów związanych z szeroko pojętym środowiskiem druku w firmie. Chcemy ułatwiać korzystanie z urządzeń, a także wyręczyć klientów z problemów związanych z serwisem czy materiałami eksploatacyjnymi. Oferujemy również przydatny w firmie sprzęt multimedialny, dzierżawę drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i innych urządzeń biurowych. Sprawdź naszą ofertę i rozwiązania dla firm!

01

01. Drukarki i skanery biznesowe

Drukarki laserowe, urządzenia wielofunkcyjne, plotery, duplikaty cyfrowe oraz skanery. Oferujemy profesjonalny dobór biznesowych urządzeń drukujących dopasowany do profilu Twojej firmy.

02

02. Dzierżawa urządzeń drukujących

Dzierżawa urządzeń drukujących to przydatna usługa dla firm
na długi i krótki okres. Nowoczesny sprzęt bez konieczności zakupu, brak problemu z serwisem i materiałami eksploatacyjnymi.

03

03. Dzierżawa urządzeń biurowych

Czasami sprzęt w biurze bardziej opłaca się wydzierżawić niż kupić. W naszej ofercie znajdują się w przydatne w biurze niszczarki dokumentów, laptopy, skanery, monitory, kopertownice i inny sprzęt biurowy.

04

04. Rozwiązania interaktywne

Szeroka gama sprzętu multimedialnego i akcesoriów ułatwiających pracę, prezentacje i organizację: monitory, ekrany, tablice interaktywne, projektory i inne. Rozwiązania dla firm, czyli wyposażenie biura oraz sal konferencyjnych w sprzęt zgodny z nowoczesnymi trendami.

05

05. Zarządzanie drukiem i elektroniczny obieg dokumentów

Dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań dotyczących wydruków zoptymalizujesz wykorzystanie urządzeń drukujących, zaoszczędzisz pieniądze i poprawisz wydajność pracy w biurze.

06

06. Serwis urządzeń i wsparcie IT

Kompleksowe rozwiązywanie problemów ze sprzętem biurowym. Profesjonalny serwis urządzeń drukujących oraz niszczarek, a także wsparcie techniczne i informatyczne.